Пауерліфтинг

Тренер з пауерліфтингу:

Тимошенко Руслан – тренер по пауерліфтингу, проживає смт. Пісківка.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Команда Пісківського Спортивного Центру в складі п’яти чоловік брала  участь на Кубку України  з пауерліфтингу який відбувся 06-08 жовтня 2017року в м. Києві та здобула наступні нагороди:

1. Клокун Руслан Іванович 16.05 2001р.народження здобув перше місце  у ваговій категорії до 100кг. змагаючись у вправі станова тяга. Подолав штангу 180кг.

2. Тимошенко Руслан Вадимович 31.08.1990р.народження здобув перше місце у ваговій категорії до 90кг.змагаючись у вправі станова тяга.Подолав штангу 270кг.

Церемонія нагородження Тимошенко Руслана

Президент Федерації Пауерліфтингу

3. Култишев Андрій Олександрович 27.09.1988р.народження здобув третє місце у ваговій категорії до 82.5кг.змагаючись у вправі жим лежачі.Подолав штангу 150кг.та захистив норматив майстра спорту України.

4. Слюсаренко Микола Віталійович 31.03.1986р.народження отримав нажаль нульову оцінку в жимі лежачі  у ваговій категорії до 67.5кг.

5. Єсін Денис Георгійович 14.11.1985р.народження отримав нажаль нульову оцінку в жимі лежачі у ваговій категорії до 82.5кг.

З 07-09 квітня 2017 року  у м. Києві проходив Чемпіонат України з пауерліфтингу.

Команда Пісківського Спортивного Центру здобула п’ять перших місць і двоє чоловік нажаль неотримали нагород.

А саме:

1-Фіоюк Ігор вагова категорія 67.5кг.(Тінейджер до15років)Змагався в жимі штанги лежачі подолав штангу вагою 90кг та посів перше місце.

2-Філюк Володимир вагова категорія 75кг.(Юніор до 23років)Змагався в жимі штанги лежачі подолав штангу вагою 130кг та посів перше місце.

3-Клокун Руслан вагова категорія 110кг.(Тінейджер до15років)Змагався в жимі штанги лежачі подолав штангу вагою 100кг та посів перше місце.

4-Поляріус Владислав вагова категорія 82.5кг(Юніор до 23років).Змагався в становій тязі подолав штангу вагою 240кг.та посів перше місце.

5-Тимошенко Руслан вагова категорія 90кг.Змагався в становій тязі подолав штангу вагою 270кг.та посів перше місце і націх змаганнях отримав посвідчення майстра спорту.

6-Турбаніст Олександер вагова категорі 90кг змагався в жимі штанги лежачі подолав штангу вагою 170кг. але це незабезпечило йому місце.

7-Култишев Андрій вагова категорія 82.5кг.Змагався в жимі штанги лежачі подолав штангу вагою 140кг. але це незабезпечило йому місце.